Godne pożegnanie

Usługa Pogrzebowa już od 2300zł 

Śmierć bliskiej osoby jest niełatwym doświadczeniem, na które nigdy nie jesteśmy gotowi. Powstałej w naszym życiu pustce towarzyszą pytania i wątpliwości. Zastanawiamy się, czy poświęciliśmy cały swój czas i zaangażowanie ukochanym Zmarłym, czy pokazywaliśmy im naszą miłość wystarczająco często i w końcu czy czuli się oni ważną częścią naszego życia. Niestety nie otrzymujemy odpowiedzi. Dlatego pragniemy aby nasza ostatnia wspólna droga przebyta była podczas godnej ceremonii pogrzebowej..

Dom pogrzebowy ABIASZ oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe, kremacje i transport ciała zmarłego.

Pomożemy Państwu w organizacji pogrzebu i wesprzemy naszym zaangażowaniem w tak trudnym doświadczeniu, jakim jest śmierć bliskiej osoby. Mając świadomość ciężaru żałoby, zadbamy o to, aby rodzina i przyjaciele Zmarłego mogli w pełni przeżywać rozłąkę podczas przygotowanej przez nas ceremonii pożegnalnej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników możemy zagwarantować Państwu profesjonalną i niedrogą oprawę oraz przebieg uroczystości. Rzetelnie pracujemy na okazywane nam zaufanie, a usługi pogrzebowe wykonujemy z należytym szacunkiem.

Jeżeli zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszej pomocy przy przygotowaniu i przeprowadzeniu ostatniej drogi Zmarłego, dołożymy wszelkich starań, aby była ona godna i pełna szacunku.

Nasz zakład pogrzebowy udzieli Państwu wszelkich odpowiedzi i posłuży radą. Nasze zaangażowanie i dyskretność pomogą utrzymać podniosły charakter i uroczysty ton odejścia Zmarłego.